bilgisayar servisi  
   
 
Bilgisayar Onarım   Laptop Tamiri   Sarf Malzemeler   PC Toplama
masaüstü bilgisayar servisi   izmir laptop tamiri   izmir toner   izmir bilgisayar toplama
Merkez Servis, her marka bilgisayar teknik servis hizmetlerini, orijinal yedek parça ve memnuniyet garantili sunuyor.   Merkez Servis İzmir olarak tüm laptop markaları için servis ve onarım hizmetlerini veriyoruz.   Her marka ve model yazıcılar için toner ve mürekkep gibi sarf malzeme hizmetlerini sunuyoruz.   İstediğiniz özellikte masaüstü ve dizüstü ihtiyaçlarınız size özel hazırlıyor ve karşılıyoruz.
 
     
     
  Bilgisayar Teknik Servisi
Bilgisayar Servis, sayesinde siz değerli müşterilerimizin masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile ilgili sorunlarını tamamen sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. İzmir bilgisayar servisi neredeyse tüm ilçe ve semtlere servis ağımız bulunmaktadır. Bilgisayar Teknik Servis olarak müşterilerimizin klima servisi maliyetlerini düşürmek, yerinde teknik servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma indirmek ve güvenli bir servis ağı sağlamayı kendine prensip edinmiştir.
 
     
  Merkez Servis İzmir Bilgisayar Servisi | Müşteri Hizmetleri 0232 344 20 02 | Ana Sayfa  Arçelik  Beko  Bosch  Siemens  Profilo  Vestel  Samsung  Mitsubishi  Daikin  Toshiba