daikin servisi  
  daikin klima servisi  
   
 
Çamaşır Makinesi   Bulaşık Makinesi   Buzdolabı   Klima
izmir çamaşır makinesi servisi   izmir bulaşık makinesi servisi   izmir buzdolabı servisi   izmir klima servisi
Merkez Servis, her marka çamaşır makinesi servis hizmetlerini, orjinal yedek parça ve memnuniyet garantili sunuyor.   Merkez Servis İzmir, bulaşık makinesi servisimiz ile tüm markaların servis ve onarım hizmetlerini veriyoruz.   Her marka ve model buzdolabı, deneyimli servis personelimiz tarafından, orjinal yedek parça ile sunulmaktadır.   Klimalarınızın yaz ve kış periyodik bakımları, montaj ve arızaları için 7/24 hizmet veriyoruz.
 
     
     
 
  Servis Bölgelerimiz beyaz eşya servisi
       
  Alsancak   Gediz
  Altındağ   Göztepe
  Balçova   Hatay
  Bornova   İşçievleri
  Bozyaka   Karşıyaka
  Buca   Konak
  Çiğli   Narlıdere
  Gaziemir   İzmir
 
     
     
  izmir beyaz eşya ve klima servisi  
     
  DAIKIN KLİMA SİSTEMLERİ TEKNİK SERVİSİ
DAIKIN Servis, sayesinde siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili sorunlarını tamamen sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Daikin izmir servisi neredeyse tüm ilçe ve semtlere servis ağımız bulunmaktadır. Daikin Teknik Servis olarak müşterilerimizin klima servisi maliyetlerini düşürmek, yerinde teknik servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma indirmek ve Daıkın klima izmir servisiyle güvenli bir servis ağı sağlamayı kendine prensip edinmiştir.
 
     
  Merkez Servis İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi | Müşteri Hizmetleri 0232 344 20 02 | Ana Sayfa  Arçelik  Beko  Bosch  Siemens  Profilo  Vestel  Samsung  Mitsubishi  Daikin  Toshiba