izmir süpürge servisi  
  izmir elektrik süpürgesi servisi  
     
 

İzmir Elektrik Süpürgesi Servisi

Süpürge Servisi, sektörde 10 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.  Elektrikli süpürge teknik servis ve yedek parça konusunda, kendini sürekli inovatif ve kaliteli hizmete odaklanarak yoluna devam etmektedir.

 

Teknolojiyi tasarımla buluşturan süpürge servisi izmir, tüm marka ve model elektrikli süpürge cihazlarının onarım becerisi, yaygın satış ve teknik servis ağı ile güçlenerek kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Elektrikli Ev Aletleri, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak üzere  farklı kategoride hizmet sunmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesini son teknolojiye sahip, servis hizmeti yaratarak geliştirmektedir.

 

Pratik ve yüksek performanslı ürünleriyle yaşamı kolaylaştırmanın yanı sıra ev işlerini keyifli hale getirmeyi hedefleyen elektrikli süpürgelerinizin, kaliteli ve çarpıcı tasarımlara sahip ürünleriyle gerek İzmir’de gerekse tüm İzmir bölgesinde aranan bir marka olma yolunda süpürge servisi emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Müşteri memnuniyetini ilke edinen, tüketicilerin karşılaşabileceği sorunların çözümünde etkin olacak kaliteli teknik servis ilkesi ile de hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımıştır. Teknolojinin merkez üslerinden İzmir' de bulunan ofisi ile dünya trendlerini yakından takip eden teknik ekibi, yedek parça konusunda yüksek oranda ve sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

 

Elektrikli süpürge tamiri bakım ve onarımı konularında Türkiye’de başarısını kanıtlayan süpürge servisi, teknik servis için yaptığı yatırımlarla, siz değerli müşterilerimize kesintisiz teknik destek sağlamaktan mutluluk duyar.

Müşteri Hizmetleri;
0545 242 99 90

 
   
 
Elektrik Süpürgeleri   Dyson Elektrik Süpürgesi   Rowenta Elektrik Süpürgesi   Philips Elektrik Süpürgesi
     
Elektrik süpürgesi servis hizmetleri, yedek parça, toz torbası, filtre ve hortum gibi aksesuarları temin hizmetleri sunuyoruz.   Dyson elektrik süpürgelerinin arıza ve bakımlarını adresinizden teslim alarak memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz.   Rowenta elektrik süpürgelerinin arıza ve bakımlarını adresinizden alarak memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz.   Philips elektrik süpürgelerinin arıza ve bakımlarını adresinizden alarak memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz.
 
     
     
 
  Servis Bölgelerimiz
       
  Alsancak   Gediz
  Altındağ   Göztepe
  Balçova   Hatay
  Bornova   İşçievleri
  Bozyaka   Karşıyaka
  Buca   Konak
  Çiğli   Narlıdere
  Gaziemir   İzmir
 
     
     
 

Elektrik Süpürgesi Servisi Müşteri Hizmetleri

 
 

0545 242 99 90

 
     
   Ana Sayfa - Elektrik Süpürgesi Servisi - Dyson Süpürge Servisi - Rowenta Süpürge Servisi - Philips Süpürge Servisi